Tanie mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

Mieszkanie 131m2 na parterze kamienicy (front), balkon przy głównej ulicy Szczecina (blisko Urząd Miejski). 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki. Do mieszkania przynależne 2 piwnice o pow.45 m2 (w tym 1 z wejściem od frontu). Na podłodze panele i deska. Do mieszkania doprowadzona jest instalacja elektryczna 220 i 380 V (siła). Położenie mieszkania idealne do zamieszkania jak i na działalność. Sprzedam bez pośredników. Zobacz więcej Mieszkanie Szczecin

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe, własnościowe spółdzielcze, na czwartym piętrze w budynku z cegły z 1999r. Osiedle ciche, zamknięte, strzeżone i monitorowane, blisko centrum. Na terenie osiedla plac zabaw i dużo terenów zielonych. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 80 m2, użytkowej 65 m2, plus duża piwnica. Na pierwszym piętrze dwa przestronne pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Na piętrze drugim dwa pokoje. W całym mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni terakota, w łazience płytki. W przedpokoju szafa typu Komandor. W kuchni i pod skosami w pokojach zabudowa wykonana na zamówienie. Ściany pokryte gładzią, malowane. W salonie schody wykonane z drzewa egzotycznego – mahoń indonezyjski. Mieszkanie nie wymaga remontu. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz z zaliczka na co i wodę ok 490zl. W okolicy blisko usytuowane sklepy, rynek Manhattan, pętla autobusowa, tramwaje, szkoły i przedszkola. Sprzedaż mieszkania bez pośrednika. Cena do negocjacji.

Na osiedlu Ku Słońcu w nowym etapie 3 oferujemy 182 mieszkania, które będą gotowe latem 2017 roku. Znajdują się tu lokale w najbardziej poszukiwanych metrażach od 30 do 105 m2, od jedno po czteropokojowe. Większość mieszkań posiadać będzie oddzielną kuchnię lub możliwość wydzielenia jej. możliwość wydzielenia jej. W standardzie większości mieszkań oferowane są garderoby. Dzięki zastosowaniu dużych okien mieszkania będą widne i słoneczne, do każdego przynależeć będzie duży ogródek, balkon, loggia lub taras.